Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Kolejny weekend z atrakcjami

  Po emocjach związanych z Dożynkami zapraszamy na kolejne gminne wydarzenie, tym razem o charakterze sportowym. 21 sierpnia w Biesiadkach odbędzie się Turniej Sołectw. Oprócz widowiska sportowego organizatorzy przygotowali atrakcje dla dzieci oraz bufet.

  Tuesday, 16 August 2022r. czytaj więcej Sport
 • Wakacje na Orliku

  Zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik w Uszwi – obiekt otwarty jest w godzinach popołudniowych. Wykorzystajmy okres wakacji, by aktywnie i sportowo spędzić czas z rodziną i znajomymi.

  Sunday, 8 May 2022r. czytaj więcej Sport
 • Sportowa rywalizacja strażaków

  Dużo emocji przyniosły Gminne zawody sportowo-pożarnicze, które tym razem odbyły się na stadionie w Uszwi. Łącznie w rywalizacji wzięło udział 14 drużyn młodzieżowych i seniorskich. Zwycięstwo padło łupem ochotniczek z Gnojnika oraz strażaków z Lewniowej.

  Wednesday, 7 December 2022r. czytaj więcej Sport
 • Gminne zawody sportowo-pożarnicze

  Przed nami kolejny emocjonujący weekend - 10 lipca br. (niedziela) o godz. 14:00 na stadionie w Uszwi odbędą się Gminne zawody sportowo-pożarnicze. Zapraszają Wójt Gminy Gnojnik, Prezes Gminnego Związku OSP oraz Prezes OSP Uszew.

  Friday, 7 January 2022r. czytaj więcej Sport
 • Dziewczęta z Gosprzydowej kończą sezon sportowy na podium

  Ostatnią w roku szkolnym 2021/2022 dyscypliną sportu, w której udział wzięły dziewczęta była piłka nożna. 14 czerwca na orliku w Brzesku zorganizowane zostały Powiatowe Igrzyska Dzieci i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.

  Monday, 27 June 2022r. czytaj więcej Sport
 • Już pływam

  143 dzieci z gminnych szkół bierze udział w programie „Już pływam", który realizowany jest od 23 kwietnia do końca czerwca br. Gmina Gnojnik już po raz kolejny przystąpiła do tego projektu, dając dzieciom szanse na rozwój psychofizyczny.

  Tuesday, 21 June 2022r. czytaj więcej Sport