Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Informacja

  Informacja dotycząca dowozu dzieci/uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023.

  Tuesday, 8 November 2022r. czytaj więcej Oświata
 • Uroczyste zakończenie projektu „Małopolskie Talenty”

  Na zakończenie roku szkolnego 2021/2022 doceniliśmy pracę dzieci i młodzieży biorących udział w konkursie na projekt Małopolskie Talenty. Wszystkie projekty realizowane przez uczniów naszej Gminy zostały nagrodzone przez jury konkursu.

  Friday, 7 January 2022r. czytaj więcej Oświata
 • Uroczyście w Uszwi

  Tradycyjnie, czerwiec wieńczy uroczysta Sesja Rady Gminy Gnojnik, podczas której Wójt Gminy nagradza uzdolnionych uczniów oraz wybitnych sportowców. W tym roku wyróżniono 13 uczniów, dwie grupy taneczne, ich trenerkę oraz uzdolnionego tenisistę stołowego.

  Thursday, 30 June 2022r. czytaj więcej Oświata
 • Zaproszenie do udziału w naborze do Młodzieżowej Rady Klimatycznej

  Ministerstwo Klimatu i Środowiska rozpoczęło nabór Kandydatów na Członków drugiej kadencji Młodzieżowej Rady Klimatycznej, organu doradczego w zakresie spraw objętych działaniami administracji rządowej. Nabór trwa do 30 czerwca 2022 r.

  Tuesday, 14 June 2022r. czytaj więcej Oświata
 • Słodki Dzień Dziecka

  Jak co roku gminne przedszkola i szkoły przygotowały szereg atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Do wspólnego świętowania włączył się Wójt Sławomir Paterek, który wręczył dzieciom i młodzieży słodkie upominki oraz życzył uśmiechów na twarzy każdego dnia.

  Sunday, 6 March 2022r. czytaj więcej Oświata
 • Dyżur Wakacyjny w przedszkolach Gminy Gnojnik

  Szanowni Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym, Urząd Gminy Gnojnik informuje o terminach pracy poszczególnych przedszkoli w miesiącu lipcu i sierpniu 2022 r.

  Monday, 30 May 2022r. czytaj więcej Oświata