Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Zakończono rekultywację

  Trzy drogi rolne zostały zmodernizowane w ramach dofinansowania z Województwa Małopolskiego. Łączny koszt remontu dróg Koło cmentarza w stronę Żerkowa w Biesiadkach, Przesna na Chronów w Uszwi oraz W pole w Zawadzie Uszewskiej wyniósł blisko 400 tys. zł.

  Thursday, 18 August 2022r. czytaj więcej Inwestycje
 • Relacja z placu budowy

  Zapraszamy do obejrzenia kolejnej relacji z budowy parkingu w Gnojniku. Inwestycja realizowana jest w ramach projektu „Zintegrowana infrastruktura dla transportu niskoemisyjnego”, a jej koszt wyniesie ok. 2,3 mln zł (w tym 1,9 mln zł dofinansowania).

  Tuesday, 16 August 2022r. czytaj więcej Inwestycje
 • Postęp prac przy budowie parkingu

  Nowobudowany parking w Gnojniku nabiera kształtu. Na placu układane są krawężniki oraz kostka brukowa. Budowa placu realizowana jest w ramach projektu „Zintegrowana infrastruktura dla transportu niskoemisyjnego”.

  Tuesday, 8 February 2022r. czytaj więcej Inwestycje
 • Trwa rekultywacja

  Postępują prace związane z modernizacją dróg rolnych. Dzięki dofinansowaniu z Województwa Małopolskiego rekultywacją zostały objęte trzy drogi: Koło cmentarza w stronę Żerkowa w Biesiadkach, Przesna na Chronów w Uszwi oraz W pole w Zawadzie Uszewskiej.

  Monday, 18 July 2022r. czytaj więcej Inwestycje
 • Rusza budowa Centrum Kultury

  Rozpoczęła się realizacja kolejnej dużej gminnej inwestycji. Ciężki sprzęt budowlany pracuje już na terenie, na którym powstanie nowy obiekt Centrum Kultury i Rekreacji. Szacowany koszt inwestycji to niemal 12 mln zł.

  Friday, 15 July 2022r. czytaj więcej Inwestycje
 • Drogi rolne do remontu

  Dzięki dofinansowaniu z Województwa Małopolskiego w kwocie 250 tys. zł zmodernizowane zostaną kolejne drogi rolne. Gmina wyłoniła wykonawcę rekultywacji, który niedługo rozpocznie prace ziemne. Łączny koszt zaplanowanych prac wyniesie blisko 400 tys. zł.

  Saturday, 7 May 2022r. czytaj więcej Inwestycje