Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Dożynki tuż tuż

  Zapraszamy na Dożynki Gminne, które odbędą się 15 sierpnia br. w parku podworskim w Gnojniku. Uroczystość rozpocznie się mszą polowa, po której nastąpi m.in. tradycyjne ośpiewanie wieńców dożynkowych. Imprezę zwieńczy wspólna zabawa taneczna.

  Saturday, 8 October 2022r. czytaj więcej Kultura
 • Sprawdź piec, zanim go kupisz

  W związku z pojawiającymi się na terenie Gminy Gnojnik przedstawicielami firm energetycznych, oferujących pomoc przy uzyskaniu dofinansowania do wymiany pieca z programu Czyste Powietrze informujemy:

  Thursday, 8 September 2022r. czytaj więcej Informacje
 • Zapytanie ofertowe dotyczące dowozu uczniów niepełnosprawnych

  Wójt Gminy Gnojnik zaprasza do składania ofert w ramach zapytania ofertowego dotyczącego dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Gnojnik w roku szkolnym 2022/2023 do placówek oświatowych.

  Monday, 8 August 2022r. czytaj więcej Inne
 • Kondolencje

  „Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”. Składamy wyrazy najgłębszego współczucia Radnej Gminy Gnojnik Pani Annie Stolarczyk oraz Jej rodzinie w związku z śmiercią Ojca - św. p. Czesława Zająca.

  Monday, 8 August 2022r. czytaj więcej Inne
 • Przypomnienie o terminie płatności za odpady komunalne

  Urząd Gminy Gnojnik przypomina, że 15 sierpnia 2022 r. mija termin zapłaty IV raty (lipiec-sierpień) opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

  Monday, 8 August 2022r. czytaj więcej Informacje
 • Zebranie wiejskie w Gosprzydowej - AKTUALIZACJA

  Sołtys wsi Gosprzydowa Czesław Gruca wraz z Radą Sołecką zapraszają Mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 21 sierpnia br. (niedziela) o godz. 12:15 w budynku Domu Strażaka w Gosprzydowej.

  Monday, 8 August 2022r. czytaj więcej Informacje