Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Informacja o dodatku węglowym

  Wójt Gminy Gnojnik oraz Kierownik GOPS w Gnojniku informuje, iż w dniu 11 sierpnia 2022 r Prezydent RP podpisał ustawę o dodatku węglowym, wspierającym gospodarstwa domowe, w których głównym źródłem ogrzewania jest węgiel lub paliwa węglopochodne.

  Thursday, 8 December 2022r. czytaj więcej Informacje
 • Wniosek „Mała Dotacja”

  Fundacja Wspierania Aktywności i Zachowania Dziedzictwa Lokalnego „Pro Memory” w Uszwi złożyła wniosek w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na realizację zadania publicznego pn. „Narodowe Czytanie Anno Domini 2022”.

  Tuesday, 8 November 2022r. czytaj więcej Inne
 • Konkurs „Turystyczne Skarby Małopolski”

  Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

  Tuesday, 8 November 2022r. czytaj więcej Turystyka
 • Informacja

  Informacja dotycząca dowozu dzieci/uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023.

  Tuesday, 8 November 2022r. czytaj więcej Oświata
 • Zgłoś obiekt/miejsce do udziału w projekcie pn. Turystyka na Pogórzu

  Znasz obiekt/miejsce służące rozwojowi turystyki (rowerowej, kulinarnej i enoturystyki) na obszarze LGD Dunajec-Biała, Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju oraz Stowarzyszenia "Na Śliwkowym Szlaku"? Zgłoś je do udziału w projekcie "Turystyka na Pogórzu".

  Tuesday, 8 November 2022r. czytaj więcej Turystyka
 • Efektywność energetyczna budynków

  Ministerstwo Rozwoju i Technologii przygotowało pakiet informacji na temat poprawy efektywności energetycznej zasobów budowlanych. Temat ten jest ważny z uwagi na obecne wydarzenia na arenie międzynarodowej i ich długofalowe skutki gospodarcze.

  Saturday, 8 October 2022r. czytaj więcej Inne